کارگاه های تخصصی انیمیشن

همزمان با برگزاری هفتمین دوره جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات در اصفهان، دو برنامه نشست تخصصی با رویکرد انیمیشن، در خلال کارگاه های آموزشی این جشنواره برگزار می گردند.

روز ۲۴ اردیبهشت (دوشنبه) ساعت ۱۱:۳۰ امیر سحرخیز، داور این دوره از جشنواره، به بحث و تبادل نظر پیرامون آینده انیمیشن ایران خواهد پرداخت که با توجه به حضور وی به عنوان رییس هیات مدیره انجمن صنفی انیمیشن، یقینا نکات جدیدی را برای هنرمندان این عرصه به همراه خواهد داشت.

همچنین روز ۲۵ اردیبهشت (سه شنبه) ساعت ۱۵:۰۰ نیز برنامه دیگری با حضور مریم کشکولی نیا (دیگر داور این دوره از جشنواره حسنات) برگزار می شود که به تکنیکهای انیمیشن زیر دوربین می پردازد. این برنامه نیز با توجه به سابقه ایشان در تولید انیمیشن های پرافتخاری با تکنیکهای زیر دوربین و همچنین داوری وی در دوره اخیر جشنواره انسی فرانسه، قابل توجه خواهد بود.

لازم به ذکر است که کارشناسان این دو نشست، به ترتیب ابوالقاسم نظر پور و علی مفضلی هستند.

محل برگزاری این نشستها و سایر کارگاهای آموزشی این دوره از جشنواره حسنات، سالن اجتماعات کتابخانه مرکزی اصفهان می باشد. تمامی اعضای محترم آسیفا اصفهان و همچنین علاقه مندان به انیمیشن را به حضور در این برنامه ها (که در ادامه جدول کامل آن ارایه شده است) دعوت می نماییم.